top of page
Oferta i Cennik Zagrody Zabłocie

Od Poniedziałku do Piątku jesteśmy otwarci dla Was od 15 do 18

Sobota - Niedziela jesteśmy dostępny dla Was od 10 do 18

W okresie wakacyjnym jesteśmy dostępni codziennie od 10 do 18 

Zwiedzanie Zagrody

Jest to indywidualna wizyta w zagrodzie i czas spędzony ze zwierzakami. W planie karmienie, głaskanie, możliwość robienia zdjęć. Dodatkowo możliwość korzystania z leżaków, miejsca piknikowego oraz placu zabaw. Zachęcamy także do wzięcia własnego koca i prowiantu by zorganizować sobie mini piknik w otoczeniu łąk, natury i naszych zwierząt. 

Koszt: 30zł /osoba 
Dzieci poniżej 2 roku życia /Gratis

 Bez ograniczeń czasowych

Wizyt w godzinach otwarcia nie trzeba umawiać.

Szkoły i Przedszkola

Podczas spotkania Uczniowie spędzą czas z naszymi podopiecznymi na świeżym powietrzu. Poznają ciekawostki i fakty o zwierzętach, będą mogli je nakarmić czy też pogłaskać. Dodatkowo prowadzimy zajęcia edukacyjne, manualne czy też ruchowe dla najmłodszych uczniów, a na koniec wizyty rozpalamy ognisko.

Urodziny

Zorganizuj urodzinki Twojego dziecka wśród zwierząt, na łonie natury. Zagroda Zabłocie to miejsce, które spełni wszystkie Wasze marzenia!

Przystrojona salka urodzinowa na świeżym powietrzu lub w ogrzewanym Tipi (w zależności od pory roku), ognisko z kiełbaskami i marshmallow, przejażdżka kucykiem - to tylko początek naszej niesamowitej oferty!

Co powiesz na nieograniczony czas zabawy? Impreza urodzinowa Twojego malucha, potrwa tyle ile zechcesz!

Sprawdź naszą ofertę i zarezerwuj termin!

Imprezy Okolicznościowe

Celebrowanie chwil wyjątkowych w otoczeniu natury to prawdziwa magia, a my mamy dla Ciebie idealne miejsce - Zagrodę Zabłocie!

Zorganizuj u nas niezapomnianą imprezę okolicznościową! U nas znajdziesz wszystko, co potrzebujesz. Nasze przyjazne zwierzęta, malownicze łąki i kolorowy plac zabaw dostarczą mnóstwa radości dla każdego. A dla dzieci dmuchańce to gwarancja uśmiechu na twarzach.

Niech Twój event nabierze wyjątkowego smaku w naszej przestronnej wiacie piknikowej. Organizuj grillowanie lub ognisko pod gwiazdami - to niezapomniane chwile wspólnego spędzania czasu.

Zapraszamy Cię do Zagrody Zabłocie, byśmy mogli pomóc Ci stworzyć wyjątkowe wspomnienia w otoczeniu natury i atrakcji. Tu każda impreza staje się magicznym wydarzeniem!

Zapewniamy: Wiatę piknikową, Rozpalenie ogniska/grilla, papierowe talerzyki, sztućce, czajnik

Przykładowe atrakcje: Zwiedzanie Zagrody, Przejażdżka na kucyku, Plac zabaw, Dmuchańce, Popcorn

Masz pomysł na wyjątkową imprezę? - Napisz do nas!

Sesje Fotograficzne

Udostępniamy naszą Zagrodę do zdjęć plenerowych czy też z udziałem zwierząt. Aby poznać więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

O nas

Jesteśmy jedną z najbardziej zróżnicowanych farm w województwie Mazowieckim.

Zapraszamy wszystkich na Zwiedzanie Zagrody

zagroda 2.2.3.png
  • Facebook
odzwiedź nas na 
Skontaktuj się

Zabłocie 24h,

05-140 Zabłocie

Zagroda Zabłocie - Farma

504 270 045

Zagroda Zabłocie - Noclegi

504 270 045

Mapa
bottom of page