top of page
5 powodów, dla których warto nas odwiedzić

Odpoczynek w zgodzie z naturą w Zagrodzie Zabłocie, komfortowe domki pośród drzew oraz jurty znajdujące się na łąkach. Jeśli takich cech oczekujesz od obiektu w którym chcesz odpocząć, to jesteś we właściwym miejscu. W tym tekście pokażemy Ci czym jest Zagroda Zabłocie i dlaczego warto nas odwiedzić.

IMG-20221108-WA0197.jpg
IMG-20221108-WA0200.jpg
VideoCapture_20220803-133008.jpg
1. Relaks dla ciała i duszy

Nasz obiekt położony jest na ponad 12 ha działce, pomiędzy łąkami i lasami. Domki otoczone są pięknymi, starymi drzewami a w pobliżu ich znajdują się stawy na które macie widok z okien. Jurty natomiast umiejscowione są na łące po drugiej stronie stawu gdzie możecie w spokoju odpocząć i wsłuchać się w śpiew ptaków. Najbliższa miejscowość oddalona jest o 10 km. Przyjeżdżając tutaj zatopisz swe zmysły w odgłosach natury, odpoczniesz na leżakach, być może zdrzemniesz się w hamaku wsłuchany w szum drzew i ptaków. A dla chętnych przygotujemy relaks w saunie. Na terenie obiektu wyznaczone są ścieżki spacerowe, którymi dostaniesz się do zwierząt mieszkających w Zagrodzie oraz najważniejszych punktów obiektu. 

2. Farma zwierząt

Chcieliśmy stworzyć miejsce, które wtopi się w przyrodę i będzie składową leśnego ekosystemu. Zależało nam na tym, by nie niszczyć zastanej bioróżnorodności i naturalnych walorów działki. Dlatego lokalizacja każdej z zagród jest nieprzypadkowa. Ogrodzenie zostało postawione w miejscach gdzie nie rosły drzewa. Budując domy, jurty i zagrody dla zwierząt, wycięliśmy wyłącznie drzewa martwe, które w przyszłości mogłyby stanowić zagrożenie dla nich oraz zwiedzających.    

W naszej Zagrodzie przebywają liczne gatunki zwierząt o których możesz dowiedzieć się więcej na spotkaniu .

3. Komfortowe domki i jurty

Projektując domki na drzewie oraz jurty, wiedzieliśmy co chcemy osiągnąć - komfort i wygoda mają iść w parze ze stylowym wykończeniem. Dlatego nasze domki zaprojektowane zostały w nowoczesny sposób, a na wyposażeniu znajdziecie m.in.: w pełni wyposażoną łazienkę, kuchnię z płytą indukcyjną, filtrowaną wodę oraz taras z meblami wypoczynkowymi. Staraliśmy się, żeby każdy z domków miał sporą przestrzeń zieloną wokół, która zaspokoi potrzebę prywatności naszych Gości

4. Aktywni nie będą się tutaj nudzić

Jeśli pobyt wolisz spędzać w sposób aktywny, mamy dla Ciebie świetną wiadomość. W naszym obiekcie znajduje się Zoo ze zwierzętami gospodarczymi, w tym znajdują sie konie na któych można śmiało galopować. Posiadamy także boisko do gry, staw i sprzęt wędkarski, rowery, oraz drobny sprzęt sportowy. Jeżeli jednak szukasz trochę mocniejszych wrażeń, w najbliższej okolicy znajdują się:

  • stadnina koni 

  • spływ kajakowy po rzece Wkra

  • jazda na quadach

Pamiętaj, że wymienione powyżej atrakcje nie należą do pakietu wypoczynkowego Zagrody Zabłocie

5. Opłaca się wracać

Zagroda Zabłocie, to wyjątkowe miejsce gdzie doświadczycie harmonii z naturą i niezapomnianych chwil spędzonych wśród zwierząt oraz magicznej atmosfery w jurtach i domkach na drzewie. Wiemy, że wystarczy przyjechać tu raz, by na zawsze zakochać się w tym miejscu i zwierzętach. 

O nas

Jesteśmy jedną z najbardziej zróżnicowanych farm w województwie Mazowieckim.

Zapraszamy wszystkich na Zwiedzanie Zagrody

zagroda 2.2.3.png
  • Facebook
odzwiedź nas na 
Skontaktuj się

Zabłocie 24h,

05-140 Zabłocie

Zagroda Zabłocie - Farma

504 270 045

Zagroda Zabłocie - Noclegi

504 270 045

Mapa
bottom of page